Pozvánka na druhé setkání spolků

Milé spolky a sdružení.

Rádi bychom vás tímto, opět po roce, pozvali ke společnému setkání spolků.

To letošní se ponese v adventním duchu. Prvotní myšlenka založení Comenia Fulnek vznikla v roce 2007 právě při přípravě prvních adventních koncertů ve Fulneku a zdobení kostela sv. Josefa v době předvánoční. Od té doby se členové sdružení schází každoročně vždy v pátek před prvním adventním koncertem a společnými silami, s podporou dobrého občerstvení, zdobíme kostel a při kreativní činnosti utužujeme vzájemné vztahy a přátelství.

Proto bychom byli nesmírně rádi, kdybyste přijali toto naše pozvání a mohli bychom se společně potkat, vyměnit si zážitky z uplynulého roku či popovídat o plánech na ten nastávající, při tvůrčí činnosti, v příjemné atmosféře kostela sv. Josefa, trochu méně formálně jak loni 🙂

Všechny potřeby a rekvizity budou na místě připraveny, jen nezapomeňte na teplejší oblečení, i když příslušného občerstvení s hřejivým efektem bude dostatek. Také bude možnost, mimo jiné, ozdobit si vlastní baňku, kterou si budete moct odnést domů, aby nám připomínala smysl naší dobrovolné práce v našich spolcích.

Setkání se uskuteční v pátek 28. listopadu 2014. Formální zahájení našeho neformálního odpoledne proběhne v 16.30h v kostele sv. Josefa. Můžete však přijít i dříve, my budeme na místě průběžně od 14 hodin.

I letos vás prosíme o účast v maximálním počtu 3 reprezentantů vaší organizace a potvrzení účasti nejpozději do 25.11.2014 na kontaktech: info@comeniusfulnek.cz, nebo na adrese Švédská 381, 742 45 Fulnek, nebo na telefonním čísle 736 142 695.

Moc se na vás těšíme.

 

Tereza Klevarová                                                                  Petra Hrdinová

za Comenius Fulnek, o.s.                                                    za 4Fulnek,o.s.

Categories: Aktuální zprávy