2. Klášterní kouskování

Ve dnech 23.5. – 26.5.2015 se v prostorách kostela sv. Josefa ve Fulneku uskutečnil již 2. ročník charitativního bazaru s názvem Klášterní kouskování. V průběhu vymezených dnů se prodávaly darované kousky oblečení, obuvi a dalších drobností, za které se obdrželo celkem 69 400,- Kč. Byla tak překonána částka vybraná v loňském roce. Výtěžek bude nyní rozdělen na tři části, z nichž jedna je určena na financování projektové dokumentace konventu Kapucínského kláštera, druhá třetina přispěje k realizaci trojrozměrného modelu města Fulnek a třetina poslední je určena pro organizaci pomáhající v lidem v těžké životní situaci, Mobilnímu hospici Ondrášek.

Součástí akce byl doprovodný program. Zahájení opět patřilo modní přehlídce s prodávaných kousků, malé děti vystoupili se svými zumba tanečky a Martin Mužný se svou kapelou přidal číslo hudební. Své mimořádné umění – tanec s obručí představilo FITFAN studio z Ostravy. V oratoři probíhalo pormítání krátkých animovaných filmů pro děti sdružení Anipromítačka.

Nezbývá než poděkovat všem, kteří přispěli k úspěchu této akce svým kouskem oblečení, času, energie, peněz či nadšením. DĚKUJEME.

Categories: Fotogalerie 2015, Již proběhlo v roce 2015